Ріки Львівської області, їх довжина і площа басейну

Перелік річок Львівської області, їх довжина, площа басейну, приналежність до басейну
Назва ріки Куди впадає Права чи ліва притока Довжина, км Площа басейну, км2
1. Басейн р. Вісли
Вир Сан п 66 803
Бибиска Вир п 14 34
Вирва Вир п 32 188
Чижки Вирва п 11 33
Потік Вирва Вир п 10 42
Бухта Вир п 26 151
Вишня Сан п 79 1200
Вишенька Вишня л 20 68
Раків Вишня п 18 228
Замлинки Раків л 15 99
Глинець Раків п 18 62
Млинівка Вишня л 15 47
Хоросниця Вишня п 12 38
Потік Чорний Вишня п 10 37
Січня Вишня л 25 247
Сікониця Січня п 16 50
Трощанка Січня л 16 75
Шкло Сан п 76 863
Терешка Шкло п 10 46
Гноєнець Шкло л 19 114
Віжомля Шкло л 25 93
Ретичин Шкло п 23 178
Липовець Ретичип п 12 53
Завадівка Любачівка л 36 337
Смердих Завадівка п 16 390
Рибна Завадівка п 18 31
(Західний) Буг Вісла п 815 73300
Белзець Зах. Буг л 41 232
Полтва Зах. Буг л 60 1440
Білка Полтва л 31 245
Марущак Білка л 23 65
Перегноївка Полтва п 23 270
Канал Яричівський Полтва л 43 178
Думний Потік Полтва л 51 287
Капелівка Думний Потік п 29 106
Млинівка Капелівка л 12 352
Гологірка Полтва п 24 52
Вільшаниця Гологірка л 12 150
Солотвина Зах. Буг п 21 151
Рокитна Солотвина п 11 43
Грицькова Зах. Буг л 10 40
Острівка Зах. Буг л 15 69
Кам'янка Зах. Буг л 37 142
Ясеницький Рів Зах. Буг п 15 62
Холоївка Зах. Буг п 18 36
Київський Потік Зах. Буг п 11 40
Рата Зах. Буг л 76 1790
Мощанка Рата п 36 190
Біла Рата п 40 180
Свиня Рата п 45 512
Деревнянка Свиня л 38 150
Кривуля Деревнянка II 10 25
Желдець Рата п 30 227
Болотня Рата л 33 252
Солокія Зах. Буг л 71 939
Білосток Зах. Буг п 30 268
Бужків Білосток л 10 51
Млинівка Білосток п 10 79
Спасівка Зах. Буг п 27 240
Карбів Спасівка п 17 66
Варяжанка Зах. Буг л 8 239
Студянка Зах. Буг п 26 140
Луга Зах. Буг п 81 1335
Стрипа Луга л 24 180
Луга-Свинорийка Луга п 34 344
Риловиця Луга п 22 118
Неретва Зах. Буг п 29 219
2. Басейн р. Дністра
Дністер Чорне море   1362 72100
Мшанець Дністер л 21 107
Ясениця Дністер п 15 78
Топільниця Дністер п 19 108
Линина Дністер л 20 81
Яблунька Дністер л 21 85
Кремлянка Дністер п 12 28
Дубрівка Дністер л 17 12
Ореб Дністер п 24 34
Стривігор (Стрв'яж) Дністер л 94 95
Ясениця Стривігор п 15 47
Рудний Стривігор л 10 30
Болозівка Стривігор п 44 271
Болотня Болозівка п 14 44
Верещиця Дністер л 92 955
Стара Ріка Верещиця л 24 224
Зимна Вода Стара Ріка л 16 107
Зашковиця Верещиця п 14 17
Берестина Верещиця п 16 37
Бистриця Підбузька Дністер п 72 1160
Опака Бистриця п 10 44
Ступнянка Бистриця п 11 35
Черхава Бистриця п 26 168
Сприня Черхава л 13 40
Блажівка Черхава л 10 42
Волянка Блажівка п 12 28
Розтока Бистриця л 15 44
Тисьмениця Бистриця п 49 650
Вишниця Тисьмениця п 11 24
Раточина Тисьмениця л 13 45
Солониця Тисьмениця п 20 98
Бар Тисьмениця л 26 114
Лютичана Тисьмениця п 23 56
Трудниця Тисьмениця л 29 135
Бронці Трудниця п 21 46
Летнянка Дністер п 34 122
Коросниця Летнянка п 11 31
Козушин Дністер л 13 40
Колодниця (Нежухівка) Дністер п 43 32
Шипильський Колодниця л 14 29
Уличанка Колодниця л 24 85
Кропивник Колодниця л 19 54
Щирок Дністер л 45 434
Ставчанка Щирок п 24 140
Зубра Дністер л 45 242
Черниця Дністер п 23 55
Вовня Дністер п 33 80
Колодниця Дністер л 18 65
Куна Дністер п 11 27
Іловець Дністер л 16 59
Стрий Дністер п 230 3055
Сможанка Стрий п 14 78
Гусна Стрий л 13 57
Либохорка Стрий л 15 65
Гнила Стрий л 19 132
Ропа Стрий л 11 36
Завадка Стрий п 28 164
Довжанка Завадка л 14 39
Яблунька Стрий л 23 141
Ясінка Стрий п 11 29
Східниця Стрий л 11 29
Рибник Стрий п 36 159
Рибник-Зубриця Рибник л 15 67
Рибник Майданський Рибник п 19 83
Крушельниця Стрий п 14 36
Опір Стрий п 58 843
Славка Опір п 15 79
Рожанка Опір п 22 89
Головчанка Опір л 10 133
Укерник Головчанка п 13 92
Либохора Опір п 11 48
Зелем'янка Опір п 10 30
Орава Опір п 26 205
Бутивля Орава л 16 80
Кам'янка Опір п 11 97
Тишівниця Стрий п 10 38
Стинавка Стрий л 27 79
Жижава Стрий п 46 208
Тейсарівка Стрий л 25 56
Луг Дністер л 56 616
Кривуля Луг п 44 283
Суходільський Кривуля п 21 96
Бережниця Дністер п 56 169
Любешка Дністер п 22 52
Крехівка Дністер п 29 81
Свіча Дністер п 107 1498
Свірж Дністер л 69 477
Гнила Липа Дністер л 80 1220
Золота Липа Дністер л 126 1310
3. Басейн Прип'яті
Стир Прип'ять п 483 1310
Пониква Стир п 27 168
Суховілька Стир п 32 82
Солонівка Стир п 47 549
Ситенька Солонівка п 26 162
Радоставка Стир л 29 397
Пуста Стир л 25 125
Острівка Стир л 24 161
Рудка Стир л 21 92
Судилівка Стир л 27 290
Лучків Стир л 16 46
Іква Стир п 155 2250